Menu
Jūsų krepšelis

PASLAUGOS

PASLAUGOS

1. UV SPAUDA

Siūlome atlikti Jums UV spaudą. Tai tiesioginė spauda ant įvairių paviršių (mediena, plastikas, stiklas...). Toks spausdinimo būdas ant įvairių daiktų ir verslo dovanų yra greitas ir kokybiškas, atsparus trynimui ir braižymui. Dažai nesusigeria į dengiamą paviršių, todėl gaunamas ryškesnis ir tikslesnis vaizdas. Tai yra pats profesionaliausias šių dienų spaudos metodas.

2. FREZAVIMO PASLAUGOS (CNC)

Teikiame frezavimo paslaugas. Rūpestingai parengiame brėžinius, iš kurių frezavimo staklės išfrezuoja įvairias tikslaus dydžio ir formos detales. Kruopščiai atliekamas darbas duoda išskirtinius, net smulkiausius rezultatus.

3. LAZERIO PASLAUGOS - GRAVIRAVIMAS, PJOVIMAS

Siūlome graviravimo bei pjovimo lazeliu paslaugas.
Lazerinis graviravimas - tai kompiuterių bei lazerio pagalba gaunamas labai tikslus vaizdas, todėl galimas graviravimas lazeriu itin preciziškai, net ir smulkiausius vaizdus, užrašus bei nuotraukas.
Pjovimas lazeriu – tai ypač tikslus ir švarus pjovimas lazerio spinduliu. Ši pažangi technologija leidžia itin preciziškai išpjauti lazeriu sudėtingus kontūrus (vektorius), tikslius trafaretus.

Dėl PASLAUGŲ atlikimo, kilusių klausimų, kainodaros ar trūkstamos informacijos prašome susisiekti elektroniniu paštu: info@magijuka.lt


Darbų pavyzdžiai:
Šioje kategorijoje prekių nėra.