Menu
Jūsų krepšelis

Padėklai

Rankų darbo medinis padėklas su kojelėmis, dekoruotas dekupažo technika. Puikiai tinka kaip dovana įkurtuvių ar gimtadienio proga. Matmenys: 50x30 cm.Padėklą galime personalizuoti sukuriant Jūsų norimą kompoziciją ar išgraviruojant Jūsų pageidaujamą tekstą. Dėl smulkmenų ar kilus..
40.00€
Rankų darbo medinis padėklas su kojelėmis. Ant viršaus išgraviruota kompozicija papuošia padėklą ir padaro jį unikaliu (tekstas gali būti be datos arba su vardais ir data). Tai puiki dovana įkurtuvių, gimimo dienos, vestuvių ir kitomis progomis. Matmenys: 50x30 cm.P..
48.00€
Medinis padėklas su kojelėmis. Ant viršaus išgraviruota kompozicija papuošia padėklą ir padaro jį unikaliu.Matmenys: 38x68x24,5 cm.Padėklas gali būti dekoruojamas pagal Jūsų pageidavimus, gali būti keičiamas graviruojamas paveikėlis, užrašas, matmenys. Dėl visų de..
30.00€
Rankų darbo medinis padėklas su kojelėmis. Ant viršaus išgraviruota kompozicija papuošia padėklą ir padaro jį unikaliu.Matmenys: 50x30 cm.Padėklą galime personalizuoti sukuriant Jūsų norimą kompoziciją ar išgraviruojant Jūsų pageidaujamą tekstą. Dėl smulkmenų ar k..
35.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)