Menu
Jūsų krepšelis

Papuošalų laikymui

Nuostabi medinė dėžutė fortepijono formos. Kaip tikras fortepijonas, turi klavišus, pedalus, atidaromą dangtį. Labai puiki dovana muzikantams ar mėgstantiems muziką, meną, kūrybą, o gal tiesiog norintiems papuošti namus. Į vidų galima įdėti dovanėlę, papuošti gėlėmis ar ką tik s..
20.00€
Elegantiška medinė dėžutė su raižiniais, kuri puikiai tinka įdėti apyrankę ar kitus papuošalus. Padovanokite dovaną ypatingoje dėžutėje, kuri vėliau galės likti kaip gražus prisiminimas, kuriame galima saugoti įvairiausias smulkmenas.Matmenys: 9 x 9 x 3 cm.Dėžutė gali būti kore..
5.00€
Dekupažo technika puošta dėžutė, kurią sukūrėme laikyti papuošalus ar brangenyvbes. Dėžutę sudaro trys stalčiukai, kurių aukštis 3 cm.Matmenys: 30x15x30 cm. Ant dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stilia..
55.00€
Rankų darbo medinė dėžutė papuošalams ar kitiems daiktams laikyti. Visus susideda iš dviejų dalių (dviem aukštais). Atidarius yra nedidelis veidrodėlis. Pagaminta iš uosio.Matmenys: 11x20x20 cm. Ant dėžutės galime išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, taip ..
45.00€
Ąžuolinė komodėlė papuošalams su trim atskirais stalčiukais bei viršutine dalimi su pertvarėlėmis. Atidarius yra veidrodėis.Matmenys: 35x20x26,5 cm.Ant dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stiliaus dėžutę bei puošti kitomis dekupažo deta..
88.00€
Nuostabi, elegantiška ir talpi dėžutė papuošalams saugoti. Raižiniai papuošia dėžutę, leidžia sukurti prabangos efektą. Dėžutė turi stalčiuką bei atidaromą dangtį, todėl yra tikrai talpi.Metmenys: 29,5x21x14 cm.Ant dėžutės galima užrašyti kitą tekstą, koreguoti sp..
28.00€
Rankų darbo medinė dėžutė papuošalams ar kitiems mieliems daiktams laikyti. Dažyta ir dekoruota. Atidaromu dangteliu bei su dviem stalčiukaisMatmenys: 23x15x10,5 cmAnt dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stiliaus dėžutę. Dėl s..
43.00€
Rankų darbo medinė dėžutė papuošalams ar kitiems mieliems daiktams laikyti. Dažyta ir dekoruota. Atidaromu dangteliu bei su stalčiuku.Matmenys: 21x15x11 cm. Ant dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stiliaus dėžutę. Dėl smu..
38.00€
Rankų darbo medinė dėžutė papuošalams ar kitiems mieliems daiktams laikyti. Dažyta ir dekoruota. Atidaromu dangteliu bei su stalčiuku.Matmenys: 21x15x11 cm. Ant dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stiliaus dėžutę. Dėl smu..
35.00€
Nuostabus merginos formos medinis papuošalų stovelis su dėžute. Labai graži dovana kiekvienai moteriai. Matmenys: 31x19,5 cm. Dėžutė 12x6x8 cm.Galima pagaminti Jūsų pageidaujamų išmatavimų ar papuošti norimu užrašu. Dėl detalių kviečiame susisiekti su mumis: info@magijuka.ltDėl..
12.00€
Nuostabus merginos formos medinis papuošalų stovelis. Labai graži dovana kiekvienai moteriai. Matmenys: 26x19,5 cm. (be paduko)Galima pagaminti Jūsų pageidaujamų išmatavimų ar papuošti norimu užrašu. Dėl detalių kviečiame susisiekti su mumis: info@magiju..
8.00€
Nuostabus elegantiškos katės formos medinis papuošalų stovelis. Labai graži dovana kiekvienai moteriai. Matmenys: 28x11,5x27,5 cm.Galima pagaminti Jūsų pageidaujamų išmatavimų ar papuošti norimu užrašu, koreguoti spalvas. Dėl detalių kviečiame sus..
11.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)