Menu
Jūsų krepšelis

Krikštadėžės

Krikštadėžės
Ąžuolinė krikšto dėžė, kuri yra ilgaamžis, prabangus ir efektingas prisiminimas. Dekoruota metaliniais ornamentais, o višuje - krikšto vaikelio vardu bei šventės data. Labai elegantiška ir puošni dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana kiekvienam vaikeliui krikštynų proga. Dėžutė išsaugos gražiausius ..
54.00€
Ąžuolinė krikšto dėžė, kuri yra ilgaamžis, prabangus ir efektingas prisiminimas. Dekoruotas tvirtas metaliniais užsegimas, žemiau - Jūsų vaikelio vardas, o višuje - lyg paveikslas išgraviruoti laivo bei jį supančios gamtos motyvai. Labai elegantiška ir puošni dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana ki..
45.00€
Ąžuolinė prisiminimų dėžutė yra ilgaamžis, prabangus ir efektingas prisiminimų, akimirkų ir vaikystės išsaugojimo būdas. Dėžutė dekoruota tvirtais metaliniais užsegimas, žemiau - Jūsų vaikelio vardu, o višuje - lyg paveikslas išgraviruoti skrendančio oro baliono bei gamtos motyvai. Labai elegantiška..
45.00€
Ąžuolinė krikšto dėžė, kuri yra ilgaamžis, prabangus ir efektingas prisiminimas. Dekoruotas tvirtais metaliniais užsegimais, graviruotu Jūsų vaikelio vardu bei krikštynų data. Labai elegantiška ir puošni dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana kiekvienam vaikeliui krikštynų proga. Dėžutė išsaugos graž..
43.00€
Nepaprasta, kukliai miela krikšto dėžutė. Dekoruota angelėlio paveikslėliu bei asmeniniu užrašu. Tai tikrai vienetinė dėžutė, kurioje saugomi prisiminimai bus dar ypatingesni. Mielas dizainas, lengvos spalvos, gražios detalės. Nuostabi dovana gimimo dienos, krikštynų proga ar kita svarbia švente! Pu..
44.00€
Nepaprasta, kukliai miela krikšto dėžutė. Dekoruota angeliuko su drugeliais paveikslėliu bei asmeniniu užrašu. Tai tikrai vienetinė dėžutė, kurioje saugomi prisiminimai bus dar ypatingesni. Mielas dizainas, lengvos spalvos, gražios detalės. Nuostabi dovana gimimo dienos, krikštynų proga ar kita svar..
44.00€
Nepaprasta, kukliai miela krikšto dėžutė. Dekoruota arkliuko paveikslėliu bei asmeniniu užrašu. Tai tikrai vienetinė dėžutė, kurioje saugomi prisiminimai bus dar ypatingesni. Kuklus dizainas, lengvos spalvos, gražios frazės. Nuostabi dovana gimimo dienos, krikštynų proga ar kita svarbia švente! Puik..
44.00€
Krikštadėžė puošta medinėmis iškiliomis aukso spalvos detalėmis. Kukli, elegantiška dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana kiekvienai mergaitei ar berniukui tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuoš kambarį ir išsaugos gražiausius ir svarbiausius prisiminimus.Minimalus dizainas la..
42.00€
Krikštadėžė puošta dekupažo technika. Dekoruota žaismingu meškiuko paveikslėliu bei ąžuolo simbolika - ąžuolo lapais su gilėmis. Sodri ir puošni dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana kiekvienam berniukui tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuo&..
45.00€
Nepaprasta, kukliai miela krikšto dėžutė. Dekoruota balerinos paveikslėliu bei asmeniniu užrašu. Tai tikrai vienetinė dėžutė, kurioje saugomi prisiminimai bus dar ypatingesni. Mielas dizainas, lengvos spalvos, gražios detalės. Nuostabi dovana gimimo dienos, krikštynų proga ar kita svarbia švente! Pu..
44.00€
Išskirtinė ir unikali prisiminimų dėžutė. Dekoruota išskirtiniu dizainu, piešta rankomis, lipdyta iškiliomis reljefinėmis detalėmis*. Elegantiškas paqprastas dizainas neakcentuojantis nieko konkretaus, bet kartu ypatingai puošnus ir subtilus. Puošni dėžutė puikiai tiks kaip dovana kiekvienam vaikui ..
50.00€
Nepaprasta, kukliai miela krikšto dėžutė. Dekoruota drambliuko paveikslėliu bei asmeniniu užrašu. Tai tikrai vienetinė dėžutė, kurioje saugomi prisiminimai bus dar ypatingesni. Mielas dizainas, subtilios spalvos, gražios detalės. Nuostabi dovana gimimo dienos, krikštynų proga ar kita svarbia švente!..
44.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 106 (9 puslapių)