Menu
Jūsų krepšelis

Velykinės dekoracijos

"Dovana" dekoracija 8 kiaušiniams "Dovana" dekoracija 8 kiaušiniams
Populiariausios
Nuostabus medinis kiaušinio formos laikiklis su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis ir mielu bantuku viršuje. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisie..
6.00€
Nuostabus medinis gaidžiukas, kuris sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klau..
2.50€
Nuostabus medinis kiškutis, kuris sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite..
3.50€
Nuostabi medinė stalo puošmena - dekoracija kiaušiniams sudėti. Mieli kiškučiai simbolizuoja šv. Velykas ir pavasarį ir yra žaisminga detalė Jūsų šventiniam stalui. Dekoracija ypatinga, nes kiaušiniai dedasi iš abiejų paveikslėlio pusių, todėl padėjus..
8.00€
Nuostabi medinė stalo puošmena - dekoracija kiaušiniams sudėti. Mieli kiškučiai simbolizuoja šv. Velykas ir pavasarį ir yra žaisminga detalė Jūsų šventiniam stalui. Dekoracija ypatinga, nes kiaušiniai dedasi iš abiejų paveikslėlio pusių, todėl padėjus..
11.00€
Nuostabi medinė vištytė, kuri sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite kla..
2.50€
Nuostabus medinis zuikutis aplinkui kurį ratas su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtru..
6.00€
Mieli mediniai kiaušiniai papuošti šventinį stalą.*Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksim..
1.50€
Kiaušinių ridenimo lovelis "Gėlytės" Kiaušinių ridenimo lovelis "Gėlytės"
Populiariausios
Sutikite šv. Velykas linksmai - pasinaudodami mūsų kurtu mediniu loveliu kiaušinių ridenimui. Lai velykos nebūna vien valgymas, o ir smagios pramogos su artimaisiais.Bendri matmenys: 20x34 cm. Lovelis: 10x34,5 cm.Esant pageidavimui kažką keisti (dydį, dekoracijas...) ar jei tur..
8.00€
Nuostabus medinis krepšelis, kuris dekoruotas raižytais kiaušiniais, labai graži dekoracija Jūsų šventiniam stalui. Tai puiki galimybė gražiai sudėti margučius ir pasidžiaugti Velykine nuotaika. Nuotraukoje yra sudėta 14 vnt. kiaušinių.Esant pageidavimui kažką keisti ..
8.00€
Mieli mediniai kiaušiniai papuošti šventinį stalą, verbelę ar Jūsų namus.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei tu..
0.70€
Medinis smeigtukas papuošti velykinį stalą.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.*Ka..
2.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)