Menu
Jūsų krepšelis

Velykinės dekoracijos

"Dovana" dekoracija 8 kiaušiniams "Dovana" dekoracija 8 kiaušiniams
Populiariausios
Nuostabus medinis kiaušinio formos laikiklis su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis ir mielu bantuku viršuje. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 2-4..
8.00€
"Gaidys" dekoracija kiaušiniui "Gaidys" dekoracija kiaušiniui
Populiariausios
Nuostabus medinis gaidžiukas, kuris sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klau..
3.50€
Nuostabus medinis kiškutis, kuris sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite..
5.00€
Nuostabi medinė stalo puošmena - dekoracija kiaušiniams sudėti. Mieli kiškučiai simbolizuoja šv. Velykas ir pavasarį ir yra žaisminga detalė Jūsų šventiniam stalui. Dekoracija ypatinga, nes kiaušiniai dedasi iš abiejų paveikslėlio pusių, todėl padėjus..
10.00€
Nuostabi medinė spalvota dekoracija kiaušiniams sudėti. Aplinkui kiškutį yra ratas su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltDėl tikslesnio gamy..
11.00€
Nuostabi medinė stalo puošmena - dekoracija kiaušiniams sudėti. Mieli kiškučiai simbolizuoja šv. Velykas ir pavasarį ir yra žaisminga detalė Jūsų šventiniam stalui. Dekoracija ypatinga, nes kiaušiniai dedasi iš abiejų paveikslėlio pusių, todėl padėjus..
12.00€
Nuostabi medinė vištytė, kuri sukurtas kaip gražus laikiklis kiaušiniui.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite kla..
3.50€
Nuostabi medinė spalvota dekoracija kiaušiniams sudėti. Aplinkui vištelę yra ratas su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltDėl tikslesnio gamy..
11.00€
Nuostabus medinis zuikutis aplinkui kurį ratas su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltGamyba užtru..
8.00€
Nuostabi medinė ąžuolo medžio dekoracija margučiams sudėti. Aplinkui graviruotą užrašą yra ratas su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta aštuoniems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltDėl t..
9.00€
Nuostabi medinė ąžuolo medžio dekoracija margučiams sudėti. Viduryje graviruotas tekstas su palinkėjimu ir dvi eilės su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta dešimt kiaušinių įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: info@ma..
11.00€
Nuostabi medinė ąžuolo medžio dekoracija margučiams sudėti. Viduryje graviruotas tekstas su palinkėjimu ir šalia eilutė su specialiai kiaušiniams sudėti paruoštomis vietomis. Dekoracija paruošta penkiems kiaušiniams įdėti.Esant pageidavimui kažką keisti ar jei turite klausimų, kviečiame susisiekti: ..
7.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 30 (3 puslapių)