Menu
Jūsų krepšelis

Kvietimai krikšto tėveliams

Kvietimai krikšto tėveliams
Apvalus kvietimas tapti krikšto tėveliais "Angelas" Apvalus kvietimas tapti krikšto tėveliais "Angelas"
Populiariausios
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius.Dėžutė papuošta mielu angeliuku simbolizuoja vaikystę. Taip pat yra metalinis kryželis, kuris pasufleruoja krikšto t..
23.00€
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius.Dėžutė papuošta mielu angeliuku simbolizuoja vaikystę. Na, o gėlės ir kiti elementai papuošia dėžutę ir padaro ją su..
23.00€
Dekoruota dėžutė su dėlione - kvietimas krikšto tėveliams Dekoruota dėžutė su dėlione - kvietimas krikšto tėveliams
Populiariausios
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Medinė dėlionė (puzle) su graviruotu tekstu, kuris skirtas pakviesti būti krikšto tėveliais. Dėlionė yra supak..
21.00€
Rankų darbo dėžutė su graviruotu dangteliu. Įdomus būdas pakviesti krikšto mamytę. Dėžutė puikiai pritaikoma įvairiems daiktams įdėti. Galite užpildyti ją tiek skanėstais, tiek ir subtiliom dovanom, pavyzdžiui apyranke*, kuria krikšto mamytė galės pasipuošti šventės metu...
15.00€
Rankų darbo dėžutė su graviruotu dangteliu. Įdomus būdas pakviesti krikšto tėvelį. Dėžutė puikiai pritaikoma įvairiems daiktams įdėti. Galite užpildyti ją tiek skanėstais, tiek ir subtiliom dovanom, pavyzdžiui varlyte*, kuria krikšto tėvelis galės pasipuošti šventės metu ..
15.00€
Kvietimas "Arkliukas" Kvietimas "Arkliukas"
Populiariausios
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius.  Mielas medinis arkliukas ant kurio išgraviruotas tekstas - kvietimas krik&sc..
10.00€
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Medinis kvietimas - dėžutė su staigmena viduje. Mieli tekstai ir pasleptas kvietimas su saldžia dovane*Labai graži ..
23.00€
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Medinis kvietimas lyg atvirukas, kurio priekyje vežimėlio forma ir mielas piešinėlis tikrai nepaliks abejingų. Laba..
17.00€
Kvietimas krikšto tėveliams - dėlionė Kvietimas krikšto tėveliams - dėlionė
Populiariausios
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Medinė dėlionė (puzle) su graviruotu tekstu, kuris skirtas pakviesti būti krikšto tėveliais. Dėlionė yra supak..
16.00€
Kvietimas krikšto tėveliams - dėlionė "Meškiukas" Kvietimas krikšto tėveliams - dėlionė "Meškiukas"
Populiariausios
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Medinė dėlionė (puzlė) su graviruotu tekstu, kuris skirtas pakviesti būti krikšto tėveliais. Dėlionė..
16.00€
Kvietimas vestuvių liudininkams Kvietimas vestuvių liudininkams
Populiariausios
Nuostabi medinė baltos spalvos dėžutė su dėlione viduje. Tai tikrai ypatingas, kuklus ir elegantiškas pakvietimas tapti Jūsų santuokos liudininkais. Dėžutės viduje slypi dėlionė, kurią surinkus būsimi liudininkai išvys svarbų klausimą. Dėžutė liks kaip gražus prisiminimas, o vėliau ją bus galim..
22.00€
Tapti krikšto tėveliais yra labai atsakinga pareiga, todėl ir pakviesti reikėtų juos gražiai. Maža dovanėlė nuo krikšto vaikučio labai nudžiugins ir nustebins būsimus krikšto tėvelius. Rinkinys - puiki išeitis sukurti neišdildomą prisiminimą! Medinė dėlionė (puzle) su graviruotu tekstu, kuris s..
35.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (3 puslapių)