Menu
Jūsų krepšelis

Krikštynų maišeliai

Krikštynų maišeliai skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti. Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.lt Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo..
12.50€
Krikštynų maišeliai papuošti angeliukais, skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti. Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.lt Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali..
12.50€
Krikštynų maišeliai "Gėlytės" Krikštynų maišeliai "Gėlytės"
Populiariausios
Krikštynų maišeliai papuošti gėlytėmis skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti. Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.lt Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali &s..
12.50€
Krikštynų maišeliai papuošti jūreivio paveikslėliu skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti. Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.lt Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezult..
12.50€
Rankų darbo krikštynų rinkinys su mergaite bei gėlytėmis. Gražus ir elegantiškas prisiminimas, kuris puikiai tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, rėmelis nuotraukai (10x15 cm), pakaba su vardu bei 5 vnt. simbolinėms dovanoms..
52.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)