Menu
Jūsų krepšelis

Krikštynų maišeliai

Krikštynų maišeliai
Krikštynų maišeliai skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti.Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Dėl tikslesnio gamybos termino kviečiame teirautis. Jei turi..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti elegantiško angelo paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirt..
17.00€
Krikštynų maišeliai papuošti angeliukais, skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti.Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti mediniais debesėliais, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esa..
18.00€
Krikštynų maišeliai papuošti gėlėmis skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti.Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali &sca..
17.00€
Krikštynų maišeliai papuošti gėlytėmis skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti.Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali &s..
17.00€
Krikštynų maišeliai papuošti jūreivio paveikslėliu skirti simbolinėms dovanėlėms saugoti.Vieneto kaina 2,50€, galima pirkti atskirai arba kartu. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezult..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti mažojo princo paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nu..
17.00€
Krikštynų maišeliai "Melsvas angelas" Krikštynų maišeliai "Melsvas angelas"
Populiariausios
Krikštynų maišeliai, papuošti melsvo angelėlio paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti mielu skrendančio meškiuko su balionais paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti mielo meškiuko paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis n..
17.00€
Krikštynų maišeliai, papuošti mielos meškutės paveikslėliu, skirti simbolinėms krikštynų dovanėlėms saugoti.Parduodami 5 vnt. su skirtingais užrašais. Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su mumis: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis ..
17.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (2 puslapių)