Menu
Jūsų krepšelis

Svečių palinkėjimai krikštynoms

Medinė rankų darbo dėžutė su stikliniu dangteliu bei tinkleliu, kuris skirtas svečių palinkėjimams sudėti. Labai gražus būdas išsaugoti gražiausius Jūsų šventės svečių palinkėjimus bei mintis. Paimkite gražius popieriaus lapelius ar padarykite asmenines šventines anketas, jas gražiai sudėkite į dėžu..
30.00€
Nuostabus rėmelis svečių palinkėjimams, kurio viduryje yra mielas angeliukas, o rėmelį užpildo gražios širdelės. Rėmelis puikiai tinka gražios mergaitės krikštynų šventei arba kitai svarbiai progai, pavyzdžiui gimtadieniui. Ant širdelių svečiai surašo vardus, palinkėjimus, kad po daugelio metų krikš..
27.00€
Nuostabus rėmelis svečių palinkėjimams, kurio viduryje yra mielas angeliukas, o rėmelį užpildo gražios širdelės. Rėmelis puikiai tinka gražios mergaitės krikštynų šventej arba kitai svarbiai progai, pavyzdžiui gimtadieniui. Ant širdelių svečiai surašo vardus, palinkėjimus, kad po daugelio metų krikš..
34.00€
Nuostabus palinkėjimų medis ant kurio šakų sukabinamos trijų dydžių širdelės, kurios skirtos svečiams parašyti po palinkėjimą ar sveikinimą. Komplektą sudaro 60 vnt. širdelių (apie 3 cm., 3,5 cm. ir 4 cm. aukščio), esant pageidavimui kiekis gali būti koreguojamas. ..
35.00€
Mergaitės su balionais paveikslas puikiai tinka kiekvienos mergaitės šventei - krikštynoms ar gimtadieniui. Balionai  yra skirti svečių pirštų antspaudams dėti arba palinkėjimams surašyti, tokiu būdu vaikučiui liks prisiminimas, kas dalyvavo šventėje. Tai gali būti puiki dovana nuo tėvelių, kri..
17.00€
Drambliuko su balionais paveikslas puikiai tinka kiekvieno vaiko šventei - krikštynoms ar gimtadieniui. Balionai yra skirti svečių pirštų antspaudams dėti arba palinkėjimams surašyti. Tokiu būdu vaikučiui liks prisiminimas, kas dalyvavo šventėje. Tai gali būti puiki dovana nuo tėvelių, krikšto tėvel..
14.00€
Nuostabus rėmelis svečių palinkėjimams, kurio viduryje yra širdelė su inicialais ir data. Rėmelis puikiai tinka vestuvių proga siekiant išsaugoti šventės prisiminimus. Ant širdelių svečiai surašo vardus, palinkėjimus, kad po daugelio metų jaunieji atsimintų kas dal..
27.00€
Nuostabus medinis rankų darbo rėmelis svečių palinkėjimams krikštynų ar kita proga. Drambliukas su balionėliais puikiai tinka pirštų antspaudams arba palinkėjimams parašyti, kad po daugelio metų vaikas atsimintų kas dalyvavo jo šventėje ir kokių nuoširdžių dalykų linkėjo.25vnt skrendančių nedidelių ..
20.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)