Menu
Jūsų krepšelis

Kitos prekės krikštynoms

Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Stilizuotas Angelas" Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Stilizuotas Angelas"
Populiariausios
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio krikštynų šventės metu. Matmenys: plotis 16 cm., aukštis 23.5 cm. (pagaliuko ilgis 11 cm.) Jei pageidaujate galime dažyti ir kita spalva ar keisti dizainą. Kilus klausimams prašome para&scar..
5.00€
Rankų darbo natūralios medienos ąžuolinė dėžutė vynui su graviruotu tekstu bei paveikslėliu. Graži simbolinė dovana krikštynų proga krikšto tėveliams.  Matmenys: 34x11x11 cm. Galima koreguoti dėžutės matmenis, uždarymo būdą, graviruojamą informaciją ir panašiai. Viską..
22.00€
Mielas medinis vežimėlis puikiai tinka kaip graži stalo puošmena krikštynų ar kūdinio sutikimo proga. Jis taip pat gali būti pritaikomas ir kaip dovanėlės pateikimas - ar svečiams ar krikštukui. Papuoškite savo šventę tokiu mažu mediniu vežimėliu. Matmenys: 8x15..
5.00€
Dekoruota vardo raidė papuoš kiekvieno kambarį. Tai puiki dovana bet kokia proga: įkurtuvėms, krikštynoms, gimtadieniui...  Matmenys: aukštis: 20 cm., storis 1,8 cm. Kiekvieną raidę dekoruojame individualiai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus - spalvą, elementus ir pa..
15.00€
Dekoruota vardo raidė papuoš kiekvieno kambarį. Tai puiki dovana bet kokia proga: įkurtuvėms, krikštynoms, gimtadieniui... Ant debesėlių išgraviruoti gimimo dienos metrikai padaro vardo raidę dar asmeniškesne ir tampa gražiu svarbiausios dienos prisiminimu. Matmenys: a..
15.00€
Dekoruota vardo raidė papuoš kiekvieno kambarį. Tai puiki dovana bet kokia proga: įkurtuvėms, krikštynoms, gimtadieniui...  Matmenys: aukštis: 20 cm., storis 1,8 cm. Kiekvieną raidę dekoruojame individualiai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus - spalvą, elementus ir pa..
15.00€
Medinė rankų darbo dėžutė bočelio, senelio ar dieduko smulkmenoms susidėti. Labai graži simbolinė dovana, kuri tikrai ras kiekvieno senelio namuose.  Matmenys: 14x22x10 cm. Galime keisti dydį, užrašomą tekstą ar formą. Dėl visų detalių kviečiame susisiekti: info@magijuka.lt Tai ..
15.00€
Dėžutė dantukui Dėžutė dantukui
Populiariausios
Miela maža medinė dėžutė skirta išsaugoti Jūsų mažylio pirmąjį iškritusį dantuką. Matmenys: 6x5x2 cm. Jei pageidaujate, kad dėžutė derėtų prie Jūsų šventės, tai puošimo elementus bei spalvas galima derinti individualiai. Dėl visų detalių, kviečiame susisiekti el. pa..
3.00€
Miela maža medinė dėžutė skirta išsaugoti Jūsų mažylio pirmąjį iškritusį dantuką. Dėžutė dekoruota ekupažo technika. Matmenys: 6x5x2 cm. Jei pageidaujate, kad dėžutė derėtų prie Jūsų šventės, tai puošimo elementus bei spalvas galima derinti individualiai. Dėl visų d..
5.00€
Nuostabi nedidelė medinė dėžutė skirta dovanėlei krikštynų proga įteikti. Puikiai tinkama grandinėlei ar kitam papuošalui. Matmenys: 7,5x7,5x4,5 cm. Jei pageidaujate, kad dėžutė derėtų prie Jūsų šventės, tai puošimo elementus bei spalvas galima derinti individualiai..
7.00€
Nuostabi dekoruota medinė dėžutė skirta gėrimui įdėti, kuris bus saugomas iki krikštukės ar krikštuko 18 - ojo gimtadienio. Visas dizainas yra pritakomas prie šventės temos. Taip pat užrašomas krikšto vaiko vardas bei atidarymo data. Tekstas gali būti koreguojamas ..
20.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 44 (4 puslapių)