Menu
Jūsų krepšelis

Dovanos Mokytojams

Dėžutė padėka Mokytojai Dėžutė padėka Mokytojai
Populiariausios
Medinė dėžutė sukurta padėkoti mokytojai. Tai praktiška dovana, kuri primins apie vaikučius, bet kartu bus ir papuošalų ar kitos saugojimo vieta. Padėkokite mokytojai subtiliai. Viduje išgraviruotas medelis parodo, kad mokytoja leido vaikams užaugti. Ant obuoliukų graviruojami vaikučių vardai*Ma..
40.00€
Medinė dėžutė sukurta padėkoti mokytojai. Tai praktiška dovana, kuri primins apie vaikučius, bet kartu bus ir papuošalų ar kitų daiktų saugojimo vieta. Padėkokite mokytojai subtiliai. Viduje išgraviruotas medelis parodo, kad mokytoja leido vaikams užaugti. Ant obuoliukų graviruojami vaikučių vardai*..
55.00€
Graži simbolinė dovana mokytojai bet kokia proga - išleistuvių, mokytojų dienos, paskutinio skambučio, rugsėjo 1-osios... Padovanokite ir nudžiuginkite savo Šauniausią mokytoją.Diametras: 8,2 cm.Kiekvienas medalis gali pavirsti personalizuota dovana, pavyzdžiui įrašant v..
6.50€
Rankų darbo medinė dėžutė dovanėlei, pinigams ar šokolado plytelei padovanoti. Graži kompozicija viršuje, simbolinė frazė ir natūrali mediena*. Labai gražiai atrodo, o kartu ir labai praktiška dovana. Puikiai tinka bet kokia proga. Galite dovanoti tik šokoladą, galite po juo paslėpti pinigėlius ar d..
14.00€
Rankų darbo medinė dėžutė dovanėlei, pinigams ar šokolado plytelei padovanoti. Graži kompozicija viršuje, simbolinė frazė ir natūrali mediena*. Labai gražiai atrodo, o kartu ir labai praktiška dovana. Puikiai tinka bet kokia proga. Galite dovanoti tik šokoladą, galite po juo paslėpti pinigėlius ar d..
12.00€
Obuoliukų medis Mokytojai Obuoliukų medis Mokytojai
Populiariausios
Simbolinė dovana - puikiai tinka dovanoti auklėtojai ar mokytojai mokyklos baigimo proga ar norint padėkoti už pagalbą ugdant vaikus. Labai graži puošmena kuri suteiks gražų atsiminimą apie užaugintų vaikų būrį. Ant medžio išgraviruoti vaikų vardai* padaro jį unikaliu, vienetiniu.M..
35.00€
Pastatoma plunksna su rašikliu Pastatoma plunksna su rašikliu
Populiariausios
Pastatoma elegantiška plunksna su vieta graviruotam tušinukui.Matmenys: 17,3 x 10 cm.Ant plunksnos galime graviruoti Jūsų pageidaujamą tekstą, taip pat pridėti kažką asmeniško pagal Jūsų norus. Dėl visų detalių kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezult..
6.00€
Simbolinė dovana - puikiai tinka dovanoti auklėtojai mokyklos baigimo ar bet kokia kita proga. Labai graži puošmena kuris suteiks gražų atsiminimą apie užaugintų vaikų būrį.*Matmenys: 21x21 cm.Ant obuoliukų galima graviruoti kitą tekstą, taip pat pridėti kažką asmeniško pagal J..
15.00€
Elegantiškas rėmelis su gražiais žodžiais Jūsų Mokytojai. Rėmelyje įrėminta nuostabi auksinė plunksna puošia ir padaro jį dar ypatingesniu. Tai puiki dovana norint parodyti kaip vertinate savo Mokytoją ir jos darbą.Matmenys: 13x18 cm.Rėmelyje galima graviruoti kitą tekstą, taip pat pridėti kažką asm..
13.00€
Elegantiškas rėmelis su gražiais žodžiais Jūsų Mokytojai. Rėmelyje įrėminti elegantiški lipdyti balti angelo sparnai puošia ir padaro jį dar ypatingesniu. Tai puiki dovana norint parodyti kaip vertinate savo Mokytoją ir jos darbą.Matmenys: 13x18 cm.Rėmelyje už papildomą mokestį galima graviruoti kit..
13.00€
Nuostabus medinis skirtukas knygai. Skirtukas sukurtas simboliškai pasveikinti mokytojų dienos proga. Skirtuko viršūnėlėje yra kutukas*, kuris padeda papuošti ir padaryti kiek patogesniu :)Matmenys: 4,2 x 17 cm.Ant skirtuko plunksnos galima graviruoti kitą tekstą, taip p..
4.00€
Skirtukas Mokytojai "Plunksna" Skirtukas Mokytojai "Plunksna"
Populiariausios
Nuostabu aukso spalvos skirtukas knygai. Plunksnos forma suteikia elegancijos, o graviruoti žodžiai padaro ją ypatinga. Plunksna tikrai nuostabiai atrodo ir puošia knygą, o kartu yra ir graži dovana mokytojai. Pluksnos viršūnėlėje yra mielas, dailus pakabutis.*Matmenys: 4,5 x 18,5 ..
6.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)