Menu
Jūsų krepšelis

Dėžutės žiedams

Medinė dėžutė su langeliu ir pagalvėle viduje. Dėžutė sukurta dėti vestuvinius žiedus. Ant stiklo galime papildomai išgraviruoti vardus, datą ar šiaip pageidaujamą užrašą.Matmenys: 13x8x4,5 cm.Dėžutės spalva jei pageidaujate gali būti ir kita, todėl kviečiame para&scaron..
16.00€
Stilinga rankų darbo dėžutė žiedams pagaminta iš uosio. Tai elegantiška dėžutė dviems vestuviniams žiedams sudėti. Ant viršaus galima graviruoti Jūsų pageidaujamą tekstą ar kompoziciją (už papildomą mokestį). Dėl detalesnės informacijos kviečiame susisiekti: info@magijuka.lt.Matmenys: 7,5 x 14,5..
19.00€
Medinė rankų darbo dėžutė skirta vestuviniams žiedams įdėti. Dėžutės viduje yra dvi širdies formos, kurios yra skirtos Vyro ir Žmonos vestuviniams žiedams sudėti. Ant viršaus išgraviruoti gražūs žodžiai iš biblijos "Meilė niekada nesibaigia". Viduje išpja..
16.00€
Medinė rankų darbo dėžutė skirta vestuviniams žiedams įdėti. Dekoruota skirtingomis spalvomis sukuriant sendinto medžio efektą. Viduje dėžutės yra pagalvėlė su juostele žiedams tvirtinti.Matmenys: 10x10x6 cm.Dėžutės spalva bei dekoras jei pageidaujate gali būti ir kitokie, todėl kviečiame pa..
16.00€
Medinė rankų darbo širdelės formos dėžutė skirta vestuviniams žiedams įdėti. Ant viršaus išgraviruoti jaunavedžių vardai, žiedų simbolis, balandis nešantis meilę.Graviruojamas tekstas gali būti koreguojamas pagal pageidavimą. Dėžutės spalva ar forma jei pageidaujate gali būti ir kitokie, todėl k..
15.00€
Rankų darbo vestuvinių žiedų dėžutė. Medinė, dažyta balta spalva ir puošta aukso elementais, viduje yra pagalvėlė su įdubimu skirta žiedams įdėti.Dėžutės spalva jei pageidaujate gali būti ir kita, todėl kviečiame parašyti mums, viską deriname individualiai ir galime pildyti visus J..
16.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)