Menu
Jūsų krepšelis

Smeigtukai

Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio krikštynų šventės metu.Matmenys: plotis 15,5 cm., aukštis 22 cm. (pagaliuko ilgis 10,5 cm.).Kilus klausimams prašome parašyti mums: info@magijuka.lt.*Esant pageidavimui prieš siunčiant galime Jums atsiųsti maketą kaip smeigtukas at..
5.00€
Asmeninis smeigtukas 1ajam gimtadieniui
Populiariausios
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio gimimo dienos šventės metu. Matmenys: plotis 16 cm., aukštis 24 cm. (pagaliuko ilgis 13 cm.) Spalva: Natūralaus medžio (jei pageidaujate dažyto, tai prašome parašyti mums). Kilus klausima..
5.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų vaikučio šventės metu. Matmenys: plotis 16.8 cm., aukštis 24 cm. (pagaliuko ilgis 13 cm.) Jei pageidaujate galime dažyti ir kita spalva ar keisti dizainą. Kilus klausimams prašome parašyti mums: info@magi..
5.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį gimimo dienos šventės metu. Matmenys: plotis 20 cm., aukštis 28,3 cm. (pagaliukų ilgis 10 cm.) Jei pageidaujate galime dažyti ir kita spalva ar keisti dizainą. Kilus klausimams prašome parašyti mums: info@magi..
8.00€
Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Angeliukas"
Populiariausios
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio krikštynų šventės metu. Matmenys: plotis 16 cm., aukštis 23 cm. (pagaliuko ilgis 15 cm.) Spalva: Natūralaus medžio (jei pageidaujate dažyto, tai prašome parašyti mums). Kilus klaus..
5.00€
Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Drugeliai"
Populiariausios
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio krikštynų šventės metu. Matmenys: plotis 17 cm., aukštis 20,5 cm. (pagaliuko ilgis 14 cm.) Spalva: Natūralaus medžio (jei pageidaujate dažyto, tai prašome parašyti mums). Kilus kla..
5.00€
Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Stilizuotas Angelas" Asmeninis smeigtukas krikštynoms "Stilizuotas Angelas"
Populiariausios
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų mažo vaikučio krikštynų šventės metu. Matmenys: plotis 16 cm., aukštis 23.5 cm. (pagaliuko ilgis 11 cm.) Jei pageidaujate galime dažyti ir kita spalva ar keisti dizainą. Kilus klausimams prašome para&scar..
5.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų gražiausios dienos - vestuvių šventės metu. Matmenys: plotis 18 cm., aukštis 25 cm. (pagaliuko ilgis 11 cm.) Jei pageidaujate galime dažyti ir kita spalva ar keisti dizainą. Kilus klausimams prašome paraš..
8.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų gražiausios dienos - vestuvių šventės metu. Matmenys: plotis 21,7 cm., aukštis 34,6 cm. (pagaliukų ilgis 10,7 cm.) Spalva: Natūralaus medžio (jei pageidaujate dažyto, tai prašome parašyti mums). Kilus ..
12.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą. Matmenys: plotis 17 cm., aukštis 22.5 cm. (pagaliuko ilgis 13.5 cm.) Spalva: Natūralaus medžio (jei pageidaujate dažyto, tai prašome parašyti mums). Kilus klausimams prašome parašyti mums: info@magijuka.lt. *Esant pag..
3.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų šventės metu. Matmenys: plotis 15 cm., aukštis 22,5 cm. (pagaliukų ilgis 15 cm.) Prieš apmokėjimą prašome parašyti mums: info@magijuka.lt...
3.00€
Smeigtukas skirtas smeigti į tortą ir papuošti jį Jūsų šventės metu. Matmenys: plotis 15 cm., aukštis 21,5 cm. (pagaliukų ilgis 14,5 cm.) Prieš apmokėjimą prašome parašyti mums: info@magijuka.lt...
3.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)