Menu
Jūsų krepšelis

Vokeliai pinigams

Gimimo dienos kalendoriaus lapelis rėmelyje Gimimo dienos kalendoriaus lapelis rėmelyje
Populiariausios
Nuostabus prisiminimas - įrėmintas kalendoriaus lapelis su vaiko gimimo dienos metrikais ir vardu. Gimimo dienos skaičius yra išpjautas kiaurai, todėl tai gali būti ir puiki galimybė padovanoti pinigėlius einant lankyti vaikelį, gimimo dienos ar kita proga. Matmenys: 15x21 cm. Parduo..
17.00€
Graviruotas medinis sveikinimas puiki dovana norint pasveikinti gimtadienio ar krikštynų proga. Drugelis kuklus ir elegantiškas simbolis puošia rėmelį ir sukuria jam išskirtinumo, o ant jo esantis kaspinėlis suteikia galimybę pririšti pinigus.Matmenys: 13x18 cm. Parduodama su rėmeliu.Dėl tik..
16.00€
Lagaminas-taupyklė "Kelionių fondas" Lagaminas-taupyklė "Kelionių fondas"
Populiariausios
Nuostabus rankų darbo lagaminas, kuris sukurtas kelionių fondui taupyti. Puikiai tinkamas dovanoti bet kokia proga tiek gimtadieniui, tiek vestuvių metu Jauniesiems. Prie lėktuvėlio "dūmų" galėsite pritvirtinti pradinį fondo įnašą, kuris padės išpildyti svajonę keliauti. ..
33.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti. Dėžutė puošta gėlėmis bei mediniu žodžiu "sveikiname".Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, t..
9.50€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti 30 jubiliejaus proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek ski..
7.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti 40 jubiliejaus proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek ski..
7.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti 60 jubiliejaus proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek ski..
7.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti 70 jubiliejaus proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek ski..
7.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti krikštynų proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek s..
8.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti krikštynų ar vaiko lankymo proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali &..
7.00€
Nuostabi medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti gimtadienio, ar bet kokia kita proga. Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gal..
7.00€
Nuostabi spalvota dekoracija puošta medinė dėžutė skirta pinigams dovanoti jubiliejaus proga.Matmenys: 18,5x9,5x1,2 cm.Jei pageidaujate kitokio dekoro, spalvų ar kažkokių spec. detalių, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezul..
8.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 105 (9 puslapių)