Menu
Jūsų krepšelis

Kitos prekės

Kalėdinis žaisliukas labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Medinis žaisliukas yra ilgaamžis, jis tikrai nesuduš, todėl galės puošti eglutę dar daug daug metų. Žaisliukų rinkinį sudaro 12vnt žaisliukų su vardais. Tai malo..
28.00€
Kalėdinis žaisliukas labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Medinis žaisliukas yra ilgaamžis, jis tikrai nesuduš, todėl galės puošti eglutę dar daug daug metų. Žaisliukų rinkinį sudaro 12vnt žaisliukų..
17.00€
Miela dėžutė sukurta ypatingai padovanoti Kalėdinius vardinius žaisliukus. Tai elegantiška dovana, kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Padovanokite vardinius žaisliukus ir tikrai sužavėsite savo artimuosius, draugus, kolegas. Matmenys: 13x27.5x2 cm.Dėžutė gali būti dažo..
13.00€
Nuostabi Kalėdinė dekoracija, kuri papuoš Jūsų namus ar biurą ir suteiks jaukumo bei švenčių laukimo nuotaiką. Dekoraciją sudaro 4 sluoksniai, kurių dėka sukuriamas 3D efektas. Pavaizduotas jaukus namelis miško gelmėje bei Kalėdų senelis su savo komanda atnešantis maišą dovanų. Matmenys: 39..
25.00€
Nuostabi Kalėdinė dekoracija, kuri papuoš Jūsų namus ar biurą ir suteiks jaukumo bei švenčių laukimo nuotaiką. Dekoraciją sudaro 2 sluoksniai, kurių dėka sukuriamas 3D efektas. Matmenys: 22,5x11 cm.Dekoracija gali būti dažyta, taip pat galima ant pagrindo ar ant "sniego" išgraviruoti Jū..
16.00€
Nuostabi Kalėdinė dekoracija, kuri papuoš Jūsų namus ar biurą ir suteiks jaukumo bei švenčių laukimo nuotaiką. Matmenys: 12x15 cm, padukas 3.5 cm.Dekoracija gali būti kitos spalvos, taip pat galima ant žaisliuko išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, kad dekoracija būtų p..
5.50€
Nuostabi Kalėdinė dekoracija, kuri papuoš Jūsų namus ar biurą ir suteiks jaukumo bei švenčių laukimo nuotaiką. Matmenys: 11x9.5 cm, padukas 6 cm.Dekoracija gali būti dažyta, taip pat galima ant pagrindo išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, kad dekoracija būtų personaliz..
1.50€
Saldainiai turbūt viena dažniausių dovanų, tad siūlome Juos padovanoti kitaip - pasirenkant kalėdinį namelį saldainiams. O gal sugalvosite įdėti kažką kitokio nedidelio, bet ypatingo? Mielas namelis yra atidaromu stogu ir jo vidų galite užpildyti įvairiausiomis smulkmenomis ar saldainiais.  Vir..
15.00€
Saldainiai turbūt viena dažniausių dovanų, tad siūlome Juos padovanoti kitaip - pasirenkant kalėdinį namelį saldainiams. Mielas namelis yra atidaromu stogu ir jo vidų galite užpildyti įvairiausiais saldainiais. Taip pat namelį galite pritaikyti ir kitiems daiktams sudėti. Viršuje yra nedidelė ranken..
15.00€
Saldainiai turbūt viena dažniausių dovanų, tad siūlome Juos padovanoti kitaip - pasirenkant kalėdinį namelį saldainiams. O gal sugalvosite įdėti kažką kitokio nedidelio, bet ypatingo? Mielas namelis yra atidaromu stogu ir jo vidų galite užpildyti įvairiausiomis smulkmenomis ar saldainiais.  Vir..
12.00€
Miela dėžutė sukurta ypatingai padovanoti Kalėdinius žaisliukus. Tai elegantiška dovana, kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Padovanokite vardinius žaisliukus ar žaisliukus su kitų metų simboliu ir tikrai sužavėsite savo artimuosius, draugus, kolegas. Matmenys: 13x27.5x2 cm..
9.00€
Miela dėžutė sukurta ypatingai padovanoti Kalėdinius žaisliukus. Tai elegantiška dovana, kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Padovanokite vardinius žaisliukus ar žaisliukus su kitų metų simboliu ir tikrai sužavėsite savo artimuosius, draugus, kolegas. Matmenys: 13x36.5x2 cm..
10.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 92 (8 puslapių)