Menu
Jūsų krepšelis

Medinės dėžutės

Nuostabi apvali medinė dėžutė sukurta iš elegantiškų detalių. Puiki dovana bet kokia proga, kuri papuoš kiekvieną kambarį ir bus puiki vieta susidėti įvairiems daiktams.Matmenys: skersmuo 12 cm., aukštis su rankena 7 cm., aukštis dėžutės viduje apie 4 cm. ..
10.00€
Rankų darbo natūralaus ąžuolo su afrikos medžio "vengė" intarpu stilinga dėžutė. Sukurta įvairiems daiktams sudėti ar dovanai supatuoki. Su sendintu užsegimu ir vyriais.Matmenys: 26x18x10 cm.Ant dėžės galime išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio sti..
43.00€
Rankų darbo natūralaus ąžuolo dėžutė su egzotinio medžio dangteliu. Sukurta įvairiems daiktams sudėti ar dovanai supatuoki. Su elegantiška užsegimu ir vyriais.Matmenys: 28x20x11,5 cm.Ant dėžės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio s..
44.00€
Stilinga, prabangi ąžuolinė dėžutė vyno buteliui. Galima naudoti ir kaip brangenybių dėžutę.Išoriniai matmenys: 34,5x11 cmx11,5 cm.Dėžutės matmenys gali būti keičiami pagal Jūsų pageidavimą. Taip pat yra gaimybė graviruoti dėžutę Jūsų norimu tekstu, kompozicija ar logotipu. Į visus kilusius ..
28.00€
Ąžuolinė krikšto dėžė, kuri yra ilgaamžis, prabangus ir efektingas prisiminimas. Dekoruota metaliniais ornamentais, o višuje - krikšto vaikelio vardu bei šventės data. Labai elegantiška ir puošni dėžutė, kuri puikiai tiks kaip dovana kiekvienam vaikeliui krikštynų proga. Dėžutė išsaugos gražiausius ..
54.00€
Ąžuolinė rankų darbo dėžutė su vengės medžio intarpais. Telpa A4 formato lapas su įmaute, tad puikiai tinkama dokumentams laikyti.Matmenys: 34x26,5x14,5 cm.Ant dėžės galime išgraviruoti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti kitų matmenų ar kitokio stiliaus dėžutę. Dėl smulkmenų ar..
48.00€
Rankų darbo, baltos spalvos medinė dėžutė su aukso spalvos inicialais. Tai tikrai labai graži dovana vestuvėms ar kita svarbia proga. Taip pat dėžutė puikiai tinka pinigų vokeliams šventės metu sudėti. Asmeniniai inicialai padarys Jūsų dovaną asmeniškesne ir apgalvota. O bendras detalių ir gražių fr..
43.00€
Rankų darbo, baltos spalvos medinė dėžutė su sidabro spalvos inicialais. Tai tikrai labai graži dovana vestuvėms, gimtadieniui ar kita proga. Taip pat dėžutė puikiai tinka pinigų vokeliams šventės metu sudėti. Asmeniniai inicialai padarys Jūsų dovaną asmeniškesne ir apgalvota.Matmenys: 21,5x16x..
27.00€
Rankų darbo, švelnios spalvos medinė dėžutė su baltos spalvos užrašu. Tai tikrai labai graži dovana vestuvėms, gimtadieniui ar kita proga. Taip pat dėžutė puikiai tinka pinigų vokeliams šventės metu sudėti. Asmeninis užrašas padarys Jūsų dovaną asmeniškesne ir apgalvota.Matmenys: 20x30x16 cm.Ga..
35.00€
Medinė rankų darbo dėžutė bočelio, senelio ar dieduko smulkmenoms susidėti. Labai graži simbolinė dovana, kuri tikrai ras kiekvieno senelio namuose. Matmenys: 14x22x10 cm.Galime keisti dydį, užrašomą tekstą ar formą. Dėl visų detalių kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai ..
18.00€
Nuostabi medinė dėžutė fortepijono formos. Kaip tikras fortepijonas, turi klavišus, pedalus, atidaromą dangtį. Labai puiki dovana muzikantams ar mėgstantiems muziką, meną, kūrybą, o gal tiesiog norintiems papuošti namus. Į vidų galima įdėti dovanėlę, papuošti gėlėmis ar ką tik s..
20.00€
Nuostabi lašo formos medinė dėžutė sukurta iš elegantiškų detalių, papuošta raudonos spalvos akcentais ir mielu kutuku. Puiki dovana bet kokia proga, kuri papuoš kiekvieną kambarį. Spalvos gali būti keičiamos pagal pageidavimą, todėl jei turite klausimų, kviečiame ..
12.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 44 (4 puslapių)