Menu
Jūsų krepšelis

Raktinės

Nuostabi rankų darbo ąžuolinė raktinė puošta jūros motyvo langeliu. Langelis sukurtas naudojantis dekupažo technika. Jūsų patogumui raktinė turi ir kojeles, todėl ją galima pastatyti, ir žinoma tvirtinimui prie sienos skirtas skylutes.Matmenys: 32x20x6 cm.Jei norite, kad ši nuo..
35.00€
Medinė raktinė su graviruotu dangteliu.Matmenys: 20x29,5x6 cm.Jei norite, kad ši nuostabi raktinė būtų sukurta būtent Jums, tuomet susisiekite su mumis: info@magijuka.lt. Galime keisti langelio graviravimo tekstą, paveikslėlį ar spalvas. Viskas derinama individualiai, siekiant i&scaro..
14.00€
Medinė raktinė puošta dekupažo technika. Pakabinama.Matmenys: 20x26x6 cm. Jei norite, kad ši nuostabi raktinė būtų sukurta būtent Jums, tuomet susisiekite su mumis: info@magijuka.lt. Galime keisti langelio paveikslėlį ar išgraviruoti pavardę, adresą ar ką tik pagei..
25.00€
Medinė graviruota raktinė - nuostabi dovana įkurtuvių proga! Taip pat graži puošmena papuošti savo ar artimųjų bei draugų namus. Išgraviruoti Jūsų norimi vardai ar pavardė padaro šią raktinę nuostabia personalizuota dovana, todėl tai tikrai puikus pasirinkimas norint padovanoti simbolinę, bet kartu ..
12.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)