Menu
Jūsų krepšelis

Knygų laikymui

Rankų darbo medinė atrama knygoms. Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere. Mielas dinozauriukas sužavės kiekvieną vaiką ir kartu taps tvarkymosi draugu.Puikiai ..
22.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms. Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere. Mieli kalnai sužavės kiekvieną vaiką ir kartu taps tvarkymosi draugu.Puikiai tiks kai..
22.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms. Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere. Miela lama sužavės kiekvieną vaiką ir kartu taps tvarkymosi draugu.Puikiai tiks kaip ..
23.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere.Mielas drambliukas bus puikus ir išskirtinis kambario akcentas, kuris džiugins vaiką.Puiki..
11.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere.Elegantiška gulbė bus puikus ir išskirtinis kambario akcentas, kuris džiugins vaiką.Puikia..
11.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere.Kiškelis bus puikus ir išskirtinis kambario akcentas, kuris džiugins vaiką.Puikiai tiks ka..
11.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere. Mielas meškiukas sužavės kiekvieną vaiką ir kartu taps tvarkymosi draugu.Puikiai tik..
11.00€
Knygų laikiklis "Raidė" Knygų laikiklis "Raidė"
Populiariausios
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere.Puikiai tiks kaip dovana kiekvienam, kuris myli knygeles.Pastatymui ir patogumui apačioje ..
11.00€
Rankų darbo medinė atrama knygoms.* Kokybiška ir kartu efektinga kambario puošmena. Padeda tvarkingai laikyti knygas lentynoje, lengviau susitvarkyti ir kartu sukuria labai gražų ir mielą vaizdą interjere.Vaivorykštės paveikslėlis bus puikus ir išskirtinis kambario akcentas, kuris džiugins vaik..
11.00€
Žaisminga ir kartu stilinga knygų laikymo vieta. Debesėlio formos lentyna puikiai tiks patogiai ir lengvai prieinamai susidėti knygeles. Originalaus dizaino lentyna taps žaisminga, puošnia ir išskirtine interjero dekoracija tiek berniuko, tiek mergaitės kambaryje. O tvarka vaiko kambaryje garantuota..
35.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)