Menu
Jūsų krepšelis

Lentelės

Medinė pakabinama lentelė su graviruotomis garažo taisyklėmis rusų kalba.Matmenys: 24x33 cm.Dėl pagaminimo terminų kviečiame susisiekti: info@magijuka.lt. ..
11.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu bei paveikslėliu skirtu 5-toms vestuvių metinėms paminėti.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie..
10.00€
Lentelė "Atmintinė mylimiems seneliams" Lentelė "Atmintinė mylimiems seneliams"
Populiariausios
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu mylimiems seneliams. Labai graži simbolinė dovana krikštynų proga. Ant lentelės išgraviruotos taisyklės seneliams, kad augant anūkui būtų lengviau prisiminti savo pareigas.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu mamos virtuvei.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo, dė..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu nudžiuginti dieduką.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 2-3 darbo dienas nuo apmokėjim..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota šmaikščiu teskstu apie "fūristus".Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 da..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu parodyti kokia yra gera Jūsų mama.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo dienas..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu parodyti namų šilumą ir gaminamo maisto aromato poveikį.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba u..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota šmaikščiu teskstu.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo,..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė šmaikščiu graviruota tekstu apie sportą ir maistą.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo d..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu pagirti mamos gaminamą maistą.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo dienas nuo..
10.00€
Medinė pjaustymo lentelė graviruota tekstu skirtu mamos virtuvei.Matmenys: 36x16 cm.Ant lentelės gali būti graviruojamas ir kitas Jūsų pageidaujamas tekstas. Dėl personalizavimo kviečiame susisiekti asmenine žinute: info@magijuka.ltGamyba užtrunka apie 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo, dė..
10.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)