Menu
Jūsų krepšelis

Dėžutės krikšto žvakei

Dėžutės krikšto žvakei
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei, jei pageidaujate, galime pagaminti ir pagal Jūsų žvakės dydį.Galime dekoruoti ir pagal Jūsų norus. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.ltTai yra rankų..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje ir taip išlaikysite ją gražią dar ilgiau! Ant dėžutės nuostabus mielas angelas simbolizuoja gražią krikštynų šventę, o pienių pūkai trapumą ir subtilumą. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žva..
22.00€
Dėžutė krikšto žvakei "Angeliukas" Dėžutė krikšto žvakei "Angeliukas"
Populiariausios
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Ant dėžutės esantys angeliukai papuošia dėžutę krikštynų simboliu, o balta spalva simbolizuoja tyrumą. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei,..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje ir taip išlaikysite ją gražią dar ilgiau! Ant dėžutės esančios iškilio detalės ir rankomis piešti elementai papuošia dėžutę jaukiais akcentais, kurie gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus va..
24.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Ant dėžutės esančios detalės ir angeliukai papuošia dėžutę jaukiais akcentais, kurie gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Švelnios pastelinės spalvos bei mieli drugeliai esantys dėžutės viršuje gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei, jei ..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Ant dėžutės esančios gėlytės papuošia dėžutę žaisminga ir vasariška simbolika, kuri gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krik&s..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Dėžutė yra papuošta žaismingais akcentais - gėlytėmis ir drugeliais. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei. jei pageidaujate, galime pagaminti ir pagal Jūsų žvakės dydį.Galime dekoruo..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje ir taip išlaikysite ją gražią dar ilgiau! Ant dėžutės miela lapelių kompozicija sukuria kuklų ir subtilų efektą. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei, jei pageidaujate, galime pagaminti i..
23.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei, jei pageidaujate, galime pagaminti ir pagal Jūsų žvakės dydį. Galime dekoruoti ir pagal Jūsų norus. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.ltTai y..
20.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje. Ant dėžutės esančios žvaigždelės ir mielas Mažojo princo paveikslėlis gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus variantas norint papuošti krikštynų šventę.Dėžutė pritaikyta 30 cm žvakei, jei pa..
22.00€
Saugokite krikšto žvakę mūsų kurtoje medinėje dėžutėje ir taip išlaikysite ją gražią dar ilgiau! Ant dėžutės esančios iškilio detalės ir rankomis piešti elementai papuošia dėžutę jaukiais akcentais, kurie gali padėti jums akcentuoti šventėje pasirinktą spalvą bei dekoracijas. Tai tikrai nuostabus va..
24.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (3 puslapių)