Menu
Jūsų krepšelis

Specialūs pasiūlymai

Kalėdinis žaisliukas labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Medinis žaisliukas yra ilgaamžis, jis tikrai nesuduš, todėl galės puošti eglutę dar daug daug metų. Žaisliukų rinkinį sudaro 12vnt žaisliukų..
20.00€ 24.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė dažyta balta spalva, dekoruota sidabriniais skaičiukais. Ant komodėlės viršaus galime..
45.00€ 50.00€
Spalvotas žaisliukas "Sveikinu" Spalvotas žaisliukas "Sveikinu"
Populiariausios -19 %
Kalėdinis žaisliukas labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Medinis žaisliukas yra ilgaamžis, jis tikrai nesuduš, todėl galės puošti eglutę dar daug daug metų. Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas ..
1.10€ 1.35€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms Vardinis žaisliukas Kalėdoms
Populiariausios -28 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Diametras: 9 cm.Žaisliukai taip pat gali būti dažomi ar koreguojamas dizai..
1.30€ 1.80€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Bantas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Bantas"
Populiariausios -28 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 8.5x10.2 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tik..
1.30€ 1.80€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Kaspinas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Kaspinas"
Populiariausios -28 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 8.5x10.9 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tik..
1.30€ 1.80€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Žaisliukas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Žaisliukas"
Populiariausios -28 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 9x11 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tikras ..
1.30€ 1.80€
Rankų darbo natūralios medienos dėžutė vynui su graviruotu dangteliu. Graži simbolinė dovana šv. Kalėdų ar Naujųjų metų proga. Puikiai tinkama dovanoti tiek draugams, tiek kolegoms ar viršininkams, tiek ir artimiesiems. Dėžė su rankena. Atidarymas: ištraukiama.Matmenys: ..
9.00€ 11.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)