Menu
Jūsų krepšelis

Specialūs pasiūlymai

Dėžutė smėlio ceremonijai su nuotrauka Dėžutė smėlio ceremonijai su nuotrauka
Populiariausios -10 %
Rankų darbo medinė dėžutė skirta šventės metu supilti smėlį, o vėliau džiaugtis sukurta kompozicija savo namuose. Tai puikus prisiminimas, kuris simbolizuoja šeimos susijungimą, juk atskiros smėlio smiltys susijungia į vieną visumą. Vienoje dėžutės pusėje yra vieta nuotraukai ar Jūsų n..
27.00€ 30.00€
Šešių skyrelių medinė juodos spalvos dėžutė, dekoruota auksiniu ornamentu bei karūna. Labai eleganitška ir miela dėžutė arbatai, kuri papuoš kiekvieno virtuvę. Puiki dovana bet kokia proga.Matmenys: 21,5x16x7,5 cm.Ant dėžutės galime užrašyti Jūsų norimą tekstą, taip pat galime gaminti..
15.00€ 18.00€
Elegantiška, kukli ir subtili, bet nepaprastai graži krikšto dėžutė puošta angelėliu, kuris yra krikštynų simbolis. Papuoš mažos mergaitės kambarį ir užsaugos gražiausius ir svarbiausius prisiminimus.Jei pageidaujate kitokio dekoro, tuomet kviečiame susisiekti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo ga..
25.00€ 27.00€
Lagaminas-taupyklė "Kelionių fondas" Lagaminas-taupyklė "Kelionių fondas"
Populiariausios -12 %
Nuostabus rankų darbo lagaminas, kuris sukurtas kelionių fondui taupyti. Puikiai tinkamas dovanoti bet kokia proga tiek gimtadieniui, tiek vestuvių metu Jauniesiems. Prie lėktuvėlio "dūmų" galėsite pritvirtinti pradinį fondo įnašą, kuris padės išpildyti svajonę keliauti. ..
22.00€ 25.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)