Menu
Jūsų krepšelis

Specialūs pasiūlymai

Pirmosios kalėdos yra ypatinga šventė, todėl sukurkite mažyliui nuostabų prisiminimą padovanodami jam žaisliuką, kuris visą gyvenimą primins jam tą pirmąją šventę, pirmąjį sniegą, pirmasias dovanas, eglutės kvapą...Žaisliuko diametras: 9 cm. Žaisliukas pagamintas iš akrilo (2mm).Ant žaisliuk..
2.50€ 4.00€
Pirmųjų kalėdų žaisliukas "Širdelė" Pirmųjų kalėdų žaisliukas "Širdelė"
Populiariausios -38 %
Pirmosios kalėdos yra ypatinga šventė, todėl sukurkite mažyliui nuostabų prisiminimą padovanodami jam žaisliuką, kuris visą gyvenimą primins jam tą pirmąją šventę, pirmąjį sniegą, pirmasias dovanas, eglutės kvapą...Žaisliuko dydis: 10x8,5 cm. Žaisliukas pagamintas iš akrilo (2mm).Ant žaisliu..
2.50€ 4.00€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms Vardinis žaisliukas Kalėdoms
Populiariausios -17 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Diametras: 9 cm.Žaisliukai taip pat gali būti dažomi ar koreguojamas dizai..
1.50€ 1.80€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Bantas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Bantas"
Populiariausios -17 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 8.5x10.2 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tik..
1.50€ 1.80€
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 8x9.7 cm.Žaisliukai taip pat gali būti dažomi ar koreguojamas di..
1.50€ 1.60€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Kaspinas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Kaspinas"
Populiariausios -17 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 8.5x10.9 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tik..
1.50€ 1.80€
Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Žaisliukas" Vardinis žaisliukas Kalėdoms "Žaisliukas"
Populiariausios -17 %
Asmeninis Kalėdinis žaisliukas su vardu tikrai nudžiugins kiekvieną. Labai maloni dovana, kuria Jūs parodysite dėmesį ir kartu prisidėsite prie jaukaus ir gražaus Kalėdų eglutės puošimo. Nudžiuginkite savo artimuosius.Matmenys: 9x11 cm.Jei pageidaujate, kad konkrečiam vardui būtų tam tikras ..
1.50€ 1.80€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)