Menu
Jūsų krepšelis

Specialūs pasiūlymai

Rankų darbo krikštynų rinkinys su mergaite bei gėlytėmis. Gražus ir elegantiškas prisiminimas, kuris puikiai tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: 1) krikšto dėžė su vardu, 2) rėmelis nuotraukai (10x15 cm), 3) pakaba su vardu 4) 5 vnt. simbolinėms dovanoms skirtų maišelių.Jei pageidauj..
88.00€ 93.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas medinėmis iškiliomis detalėmis bei spalvotais paveikslėliais. Švelnios spalvos, mielas angeliukas ir pienių pūkai sukuria kuklų, jaukų efektą. Puikus prisiminimas, kuris tiks papuošti krikštynų šventę.Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, pakaba su vardu, žvak..
109.00€ 119.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas įvairiomis keleto derančių spalvų detalėmis, mielu arkliuku ir panašiai. Kuklus, bet kartu ir puošnus dizainas, kuris puikiai tiks kaip dovana kiekvienam berniukui ar mergaitei tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuoš kambarį ir išsaug..
94.00€ 99.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys. Dekoruota išskirtiniu dizainu, piešta rankomis, lipdyta iškiliomis reljefinėmis detalėmis*. Elegantiškas paprastas dizainas neakcentuojantis nieko konkretaus, bet kartu ypatingai puošnus ir subtilus. . Puikus prisiminimas, kuris tiks papuošti krikštynų švent..
96.00€ 101.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas medinėmis iškiliomis detalėmis. Švelnios spalvos, mieli dranbliukai ir širdelės sukuria kuklų, jaukų efektą.. Puikus prisiminimas, kuris tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, rėmelis nuotraukai (10x15 cm) su vardu, pakaba su var..
70.00€ 75.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas įvairiomis keleto derančių spalvų detalėmis, mielu drambliuku ir panašiai. Kuklus, bet kartu ir puošnus dizainas, kuris puikiai tiks kaip dovana kiekvienam berniukui ar mergaitei tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuoš kambarį ir išsa..
79.00€ 85.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys su vasariškai žydinčių gėlių dekoracija. Gražus ir elegantiškas prisiminimas, kuris puikiai tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, rėmelis nuotraukai (10x15 cm) su vardu, pakaba su vardu b..
87.00€ 92.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys su gražiomis gėlytėmis. Gražus ir elegantiškas prisiminimas, kuris puikiai tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, rėmelis nuotraukai (10x15 cm) su vardu, pakaba su vardu bei nedidelė taupyklė. ..
87.00€ 92.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas įvairiomis keleto derančių spalvų detalėmis, mielu mažojo princo paveikslėliu ir panašiai. Kuklus, bet kartu ir puošnus dizainas, kuris puikiai tiks kaip dovana kiekvienam berniukui ar mergaitei tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuoš..
100.00€ 106.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys puoštas įvairiomis keleto derančių spalvų detalėmis, mielu Mažojo princo paveikslėliu ir žvaigždelėmis. Kuklus, bet kartu ir puošnus, kuris puikiai tiks kaip dovana kiekvienam berniukui ar mergaitei tiek krikštynų, tiek gimtadienio ar kita proga. Dėžutė papuoš kam..
85.00€ 90.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys. Dekoruota išskirtiniu dizainu, kuris neakcentuoja nieko konkretaus, bet kartu ypatingai puošnus ir subtilus. Puikus prisiminimas, kuris tiks papuošti krikštynų šventę.Rinkinį sudaro:1) krikšto dėžė su vardu*2) pakaba su vardu3) dėžutė krikšto žvakei4) dekoru..
139.00€ 147.00€
Rankų darbo krikštynų rinkinys su mielu meškučiu. Gražus ir elegantiškas prisiminimas, kuris puikiai tiks papuošti krikštynų šventę. Rinkinį sudaro: krikšto dėžė su vardu, rėmelis nuotraukai (10x15 cm) su vardu, pakaba su vardu bei nedidelė taupyklė. ..
85.00€ 91.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 20 (2 puslapių)