Menu
Jūsų krepšelis

Dėžutė žiedams "Meilė"

Dėžutė žiedams "Meilė"
13.00€
  • Ar turime sandėlyje: Gamyba po užsakymo
  • Prekės kodas: VZD5
  • Gamybos terminas: 1-2 savaitės

Medinė rankų darbo dėžutė skirta vestuviniams žiedams įdėti. Dėžutės viduje yra dvi širdies formos, kurios yra skirtos Vyro ir Žmonos vestuviniams žiedams sudėti. Ant viršaus išgraviruoti gražūs žodžiai iš biblijos "Meilė niekada nesibaigia". Viduje išpjautas žodis "Meilė", kuris labai gražiai įsilieja raudoname fone ir simbolizuoja vestuvinės dienos esmę, juk jaunuosius sujungė būtent meilė.

Matmenys: apie 13x7,5x4 cm.

Graviruojamas tekstas gali būti koreguojamas pagal pageidavimą. Taip pat galime išgraviruoti ir papildomą informaciją, pavyzdžiui virš širdelių jaunųjų vardus ar datą. Dėžutės spalva ar vidus jei pageidaujate gali būti ir kitokie, todėl kviečiame parašyti mums, viską deriname individualiai ir galime pildyti visus Jūsų norus. Į visus kilusius klausimus atsakome paštu: info@magijuka.lt.

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1 savaitę nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha