Menu
Jūsų krepšelis

Advento kalendorius

Advento kalendorius
Medinė eglutė- advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki dekoracija, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Eglutė pagaminta iš faneros, dažytos faneros. Stalčiuko vidiniai matmenys: 2,7x3x6,5 cm. Eglutės matmenys: 36,5x..
59.00€
Medinis garvežiukas - atriedančių Kalėdų simbolis. Tai advento kalendorius su 24 stalčiukais dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų ryto. Jis tikrai efektingas ir papuoš kiekvieną patalpą laukimo metu bei taps gražių švenčių simboliu. Garvežys pagamintas iš faneros, keletas detalių tamsin..
60.00€
Medinė dėžutė "knyga", kurią atidarius turėsite nuostabų advento kalendorių. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki dekoracija, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Dėžutė pagaminta iš faneros, dažytos faneros. Unikalus viršelis leidžia suk..
66.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė pagaminta iš faneros, skaičiukai dažyti ruda spalva. Namelio stogelis dekoruotas atsk..
48.00€
Medinės rogės - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki dekoracija, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Rogės pagamintos iš faneros, yra talpios.Galime dekoruoti ir kitomis spalvomis ar keisti dekoracijas. Taip pat galim..
66.00€
Medinis namelis, kurio viduje yra lemputės su baterijomis. Tai nuostabi kambario dekoracija ir kartu advento kalendorius. Su 24 stalčiukais dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų ryto. Jis tikrai efektingas ir papuoš kiekvieną patalpą laukimo metu bei taps gražių švenčių simboliu. Namelis..
50.00€
Medinis advento kalendorius su 24 stalčiukais dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komoda dažyta raudona spalva, dekoruota skaičiukais, paveikslėliais. Komodos viduryje yra medinė dažyta 3D d..
90.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė dažyta balta spalva, dekoruota sidabriniais skaičiukais. Ant komodėlės viršaus galime..
65.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė dažyta balta spalva, dekoruota skaičiukais. Ant komodėlės viršaus dedamos baltos ir p..
90.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė dažyta balta/pilka spalvomis, dekoruota auksiniais skaičiukais bei baltomis detalėmis. Vienoje eglutės pusėje yra..
70.00€
Medinė komodėlė - advento kalendorius. 24 stalčiukai dovanėlėms sudėti ir nekantriai laukti šv. Kalėdų. Puiki komoda, kuri papuoš kambarį ir bus gražių švenčių laukimo simboliu. Komodėlė dažyta balta spalva, dekoruota sidabriniais ir auksiniais skaičiukais. Ant komodėlės viršaus galite pasidėti eglu..
65.00€
Medinė pakabinama lentelė su balta detale skirta užrašyti skaičiukus*, kiek liko iki gražiausios metų šventės šv. Kalėdų.Matmenys: 14x20 cm.Rašymui naudoti nutrinamą markerį skirtą baltai lentai. Jo komplekte NĖRA.Galime dekoruoti ar keisti dekoracijas. Taip pat galime koreguoti užrašus. Jei tur..
10.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)