Menu
Jūsų krepšelis

Taupyklė "Medaus bankas"

Taupyklė "Medaus bankas"
23.00€
  • Ar turime sandėlyje: Gamyba po užsakymo
  • Prekės kodas: MB1
  • Gamybos terminas: 1-2 savaitės

Rankų darbo medinė dėžutė vestuviniam medaus bankui rinkti, į kurią įsideda Jūsų norima nuotrauka, pavyzdžiui, vieta kur jaunieji planuoja atostogauti. Atidaroma per viršų, yra spyna užrankinimui, o viršuje skyrelis pinigams mesti. Dėžutę galima pritaikyt ir krikštynų proga, pazvydžiui įdedant krikštuko nuotauką ar kažkokios svajonės paveikslėlį. Ji yra tinkama ir jubiliejaus šventėje siekiant padovanoti dėžutę - svajonių pildymo pinigams taupyti. Šventės metu svečiai kviečiami papildyti dėžutę nurodytam tikslui pasiekti (jaunųjų medaus mėnesiui, krikštuko svajonių pildymui...). Ant dėžutės taip pat gali būti užrašomas įvairus tekstas, pavyzdžiui "Medaus bankas", "Atostogų bankas", "Neituko svajonėms" ir panašiai.

Matmenys: 16x21x9 cm.

Dėžutės spalva, dydis ar dizainas gali būti keičiami, viską deriname individualiai ir galime pildyti visus Jūsų norus. Į visus kilusius klausimus atsakome paštu: info@magijuka.lt.

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1-2 savaites nuo apmokėjimo,dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha