Menu
Jūsų krepšelis

Palinkėjimų medis "2"

Palinkėjimų medis "2"
25.00€
  • Ar turime sandėlyje: Gamyba po užsakymo
  • Prekės kodas: PM2
  • Gamybos terminas: 1-2 savaitės

Nuostabus palinkėjimų medis ant kurio šakų sukabinamos širdelės, kurios skirtos svečiams parašyti po palinkėjimą ar sveikinimą. Komplektą sudaro 30vnt širdelių, esant pageidavimui kiekis gali būti koreguojamas. Taip pat ant pagrindo galime išgraviruoti Jūsų norimą tekstą. Jaunieji šalia kamieno atspindi meilę ir puikiai tinka vestuvių šventei

Nuostabus palinkėjimų medis ant kurio šakų sukabinamos širdelės, kurios skirtos svečiams parašyti po palinkėjimą ar sveikinimą. Jaunieji šalia kamieno atspindi meilę ir puikiai tinka vestuvių šventei. Komplektą sudaro 30 vnt. širdelių (apie 3,5 cm. aukščio), esant pageidavimui kiekis gali būti koreguojamas. Taip pat ant pagrindo galime išgraviruoti Jūsų norimą tekstą. 

Matmenys: 41,5x38 cm. Gaminama iš 4mm faneros (širdelės 3mm).

Medžio dydis, širdelių skaičius ir dydis, graviravimas derinama individualiai. Į visus kilusius klausimus atsakome paštu: info@magijuka.lt.

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1-2 savaites nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha