Menu
Jūsų krepšelis

Rėmelis kalendoriaus lapelis su gimimo dienos metrikais

Rėmelis kalendoriaus lapelis su gimimo dienos metrikais
12.00€
  • Ar turime sandėlyje: Gamyba po užsakymo
  • Prekės kodas: REM10
  • Gamybos terminas: 1-2 savaitės

Galimi pasirinkimai

Pastatomas nuotraukų rėmelis su asmenine informaciją apie vaiko gimimo dieną, gimimo dienos kalendoriaus lapelio imitacija*, metrikais, vardu. Puiki asmeninė dovana bet kokia proga: aplankymo gimus vaikeliui, gimtadienio, krikštynų... Padovanokite arba pasidovanokite sau tokį rėmelį ir tikrai prisiminsite tą gražią vaiko gimimo dieną. Dedasi 10x15 standarto nuotrauka.

Tai taip pat gali būti rėmelis pritaikomas ir kitoms progoms, pavyzdžiui vestuvių dienos datai, krikštynų dienai ar kitai svarbiai datai atminti.

Matmenys: 28,5x18,5 cm. 

Galime pagaminti ir su Jūsų norimu paveikslėliu ar pakeisti patį išdėstymą. Viskas gali būti padaryta paga Jūsų norus. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.lt

Tai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis rezultatas gali šiek tiek skirtis nuo esančio nuotraukoje. Gamyba užtrunka apie 1-2 savaites nuo apmokėjimo, dėl tikslesnio termino kviečiame teirautis. Jei turite klausimų, lauksime Jūsų žinutės.

*Jei neturime tikslios informacijos kaip atrodė kalendoriaus lapelis ar neturime duomenų iš jo, tuomet susisiekiame asmeniškai ir viską deriname individualiai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha