Menu
Jūsų krepšelis

Gaminiai vaikams

Rankų darbo medinis lėlių namelis. Puikiai tinkamas kiekvienos mergaitės kalbariui. Parduodami nedažytą ir nedekoruotą skatiname Jūsų kūrybiškumą! Dažymas kartu su vaikais suteiks džiaugsmo ir namelis taps unikaliu Jūsų sukurtu kūriniu :) Namelyje yra baldai, kuriais apstatomi kambariai. Prit..
80.00€
Rankų darbo medinis lėlių namelis. Puikiai tinkamas kiekvienos mergaitės kalbariui. Dekoruotas dekupažu, ekologiškais dažais. Namelyje yra baldai, kuriais apstatomi kambariai. Pritaikyta barbėms (tinkamas aukštis).Matmenys: 75x30x120 cm.Galime sukurti individualų namelį pagal J..
130.00€
Lėktuvėlis - saugus žaislas. Pagamintas nenaudojant vinių ar medvaržčių. Padengtas ekologiška alyva, kuri pagaminta iš bičių vaško ir augalinio aliejaus.Matmenys: 35x30x10 cm.Galime graviruoti, dekoruoti lėktuvėlį taip, kaip Jums norisi. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų..
18.00€
Senovinis sunkvežimis - saugus žaislas, pagamintas nenaudojant vinių ar medsraigčių. Padengtas alyva, pagaminta iš bičių vaško ir augalinio aliejaus. Matmenys: 75x30x120 cm.Galime sukurti individualų žaislą būtent Jums. Galime graviruoti mašiną, dekoruoti ir pana&sc..
13.00€
Medinis staliukas su dviem kėdutėmis. Dekoruotas dekupažo technika. Dažytas ekologiškais dažais vandens pagrindu.Spalvos, dekoro elementai derinami individualiai. Dėl smulkmenų ar kilusių klausimų kviečiame parašyti: info@magijuka.ltTai yra rankų darbo gaminys, todėl galutinis ..
80.00€
Vardas - dėlionė Vardas - dėlionė
Populiariausios
Vardinė dėlionė labai smagus užsiėmimas ir kartu vaikučio lavinimas. Tai tikrai puiki galimybė tiek pažinti raides, tiek spalvas*, lavinti vaikučio gebėjimus.Raidės aukštis: 5,8 cm. Kiti mamenys priklauso nuo vardo ilgio. Kiekviena raidė turi nedidelį iškilų rutuliuką, kuris yra pa..
7.00€
Vardinė dėlionė su skaičiais labai smagus užsiėmimas ir kartu vaikučio lavinimas. Tai tikrai puiki galimybė pažinti raides, skaičius bei spalvas, lavinti vaikučio gebėjimus.Raidės ir skaičių aukštis: 5,8 cm. Kiti mamenys priklauso nuo vardo ilgio. Kiekviena raidė turi nedidelį iški..
14.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)